Uporządkuj swoją szafę kolorystycznie. Czerwone, niebieskie, szare, czarne i wiele innych Twoich ubrań można posegregować w garderobie według koloru. Do tego pasują wieszaki MAWA w różnych kolorach. Na każdą rzecz masz odpowiedni kolor wieszaka. To jest uporządkowana szafa!

Czy wszystkie Twoje ubrania są w podobnym odcieniu? W takim przypadku polecamy uporządkowanie według rodzajów odzieży. Zawieś spódnice, spodnie, bluzki, koszule i swetry w grupach i posegreguj je w szafie w zależności od ich rodzaju. MAWA oferuje wieszaki specjalnie zaprojektowane do tego typu odzieży – zaprojektowane tak, aby Twoje spodnie, bluzki i kurtki wisiały bez zagnieceń. Dzięki powłoce antypoślizgowej wszystko zawsze pozostaje na swoim miejscu.

Lubisz żyć wygodnie i nie chcesz każdego ranka zastanawiać się co na siebie włożyć? Które spodnie pasują do której bluzki? W takiej sytuacji radzimy uporządkować szafę według zestawu ubrań. Połącz odpowiednie spodnie z dopasowaną koszulą, paskiem czy szalikiem. Powieś w szafie tak przygotowany komplet. Jedno spojrzenie i już wiesz co ubierać. Wieszaki MAWA mają taką samą wysokość zawieszenia. To dopiero uporządkowana szafa!

Kontakt
MAWA to przede wszystkim