O MAWA

O firmie MAWA

Już w 1948 roku Martin Wagner zastanawiał się, jak zoptymalizować wieszanie i przechowywanie odzieży. Począwszy od napinacza, MAWA wprowadziła na rynek wiele innowacji, które jednocześnie doskonalą wieszanie odzieży i uwzględniają różne trendy w modzie ostatnich dziesięcioleci. Liczne patenty, takie jak obrotowe haczyki, powłoka antypoślizgowa i klipsy MAWA, podkreślają wiodącą rolę firmy MAWA w zakresie innowacji – które często próbowano kopiować, zawsze nieskutecznie.

„Made in Germany” – metalowe wieszaki na ubrania są produkowane w Niemczech: w Pfaffenhofen, gdzie projektanci, inżynierowie, dostawcy i pracownicy handlowi ściśle ze sobą współpracują, a własny park maszynowy zapewnia dużą elastyczność i szybkość produkcji.

W produkcji MAWA zwraca uwagę na ochronę środowiska, wykorzystując materiały, które mogą zostać poddane recyklingowi oraz stosując niskie zużycie wody. Za ten wysiłek i społeczną odpowiedzialność MAWA jako firma średniej wielkości była wielokrotnie nominowana i nagradzana przez Fundację Oskara Patzelta. Jednak najważniejszym celem wszystkich wysiłków jest zadowolenie klienta.

Ponieważ MAWA to nie tylko jakość produkcji, innowacyjność i różnorodność asortymentu – Marka MAWA dzięki swojemu doświadczeniu oferuje realne wsparcie w podejmowaniu decyzji podczas zakupów. Doceniają to nie tylko Niemcy. MAWA dostarcza produkty „Made in Germany” do 74 krajów w Europie, Azji i USA.

MAWA – jakość

Niezawodna jakość produktu, doskonała funkcjonalność z haczykami, klipsami i powłoką antypoślizgową, wyprofilowanymi ramionami, wieszaki na każdy typ odzieży, funkcjonalny design dostosowany do indywidualnego stylu życia, odpowiednie rozmiary na odzież damską i męską. Do tego oferujemy poradnik o wieszakach i naszą gwarancję na produkt.

MAWA – Wieszaki:

Wykonane z najwyższej jakości niemieckiej stali wieszaki MAWA utrzymują formę Twojej ulubionej garderoby. Dzięki specjalnej powłoce antypoślizgowej żadne ubranie nie trafia na podłogę szafy. Wieszaki MAWA są stabilne i wytrzymałe, oszczędzają miejsce i posiadają haczyki, które można obracać o 360 °.

Raz MAWA, zawsze MAWA

MAWA GmbH od ponad 60 lat produkuje metalowe wieszaki na ubrania w Pfaffenhofen przy Ilm. Wszystko zaczęło się w 1948 roku od Martina Wagnera, wynalazcy z Bawarii, który wynalazł napinacz spodni i również go opatentował. Od tego czasu nieustannie pracujemy nad doskonaleniem wieszaka.

Po napinaczu na rynek wszedł napinacz osłony. Obrotowe haki strzemion MAWA są osadzone w nić, która trwa prawie wiecznie. Zaciski MAWA mogą być używane na wiele sposobów i są wyjątkowo sprężyste. Dzięki powłoce antypoślizgowej MAWA znalazła rozwiązanie, które utrzymuje ubrania na wieszaku, bez zagnieceń i zmarszczek.

Koncentrujemy się na kliencie i jego potrzebach. Zauważysz to natychmiast, jeśli Twoje ubrania wisi na wieszakach MAWA. Nasi klienci na całym świecie to doceniają. MAWA zaopatruje ponad 74 kraje na całym świecie.

Silna marka, najlepsze wieszaki

MAWA - Made in Germany to oryginalna marka, który może pochwalić się długą tradycją od 1948 roku.

Markę cechuje pionierska i pomysłowa inicjatywa, która przez lata stale się rozwijała, nie zapominając przy tym o tradycji. Produkujemy z pasją w bawarskim mieście Pfaffenhofen, które może pochwalić się niezwykłą historią.

Made in Germany to nie tylko tradycja, ale także znakomita jakość. Wieszaki na ubrania MAWA sprawdzają się przez dziesięciolecia i zawsze opracowujemy z naszymi klientami pionierskie i innowacyjne koncepcje.

Na całym świecie MAWA zmienia znaczenie wieszania ubrań - a wkrótce także w Twojej szafie!

Bereits 1948 hat Martin Wagner darüber nachgedacht, wie er die Aufhängung und Aufbewahrung von Kleidung optimieren kann. Angefangen mit dem Hosenspanner hat MAWA seither zahllose Innovationen auf den Markt gebracht, die sowohl die Aufhängung von Kleidung perfektionieren, sowie die unterschiedlichen Modetrends der vergangenen Jahrzehnte berücksichtigen. Zahlreiche Patente wie drehbare Haken, die Antirutschbeschichtung und MAWA Clips unterstreichen die Innovationsführerschaft von MAWA – oft kopiert, doch nie erreicht.

Ekologia przede wszystkim

MAWA dąży do osiągnięcia do 2030 roku produkcji neutralnej pod względem emisji CO2, aby zapewnić źródło utrzymania przyszłym pokoleniom. Dowiedz się więcej o naszych innowacjach i projektach związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Wieszak wieszakowi nierówny...

Zadaniem wieszaków jest doskonały porządek w szafie. MAWA Original to markowy producent wieszaków na ubrania, który oferuje użytkownikowi maksymalną funkcjonalność, umożliwiając jednocześnie indywidualny styl.

Jak rozpoznać oryginał

Charakterystyka Wieszaka MAWA:

Obrotowy haczyk bez ostrych krawędzi, który ściśle przylega do wieszaka

 

Znak MAWA na haczyku

 

Stabilna Podkładka

 

Specjalna powłoka antypoślizgowa

 

Wieszanie odzieży będzie szczególnie przyjemne z wieszakami o różnej funkcji przeznaczenia i takiej samej wysokości zawieszenia. Twoja garderoba będzie doskonale wyposażona z MAWA Original. Wieszaki na ubrania odpowiadać będą Twoim indywidualnym preferencjom kształtu i koloru, a to wszystko zarówno w rozmiarach damskich i męskich. Zmień swoją garderobę w garderobę zapewniającą dobre samopoczucie dzięki naszym wieszakom na ubrania MAWA - Made in Germany z przyjaznym dla skóry efektem antypoślizgowym (SKIN friendly) oraz ekologicznej produkcji (ECO friendly). Obrotowy hak i oszczędność miejsca gwarantowane!

Kontakt

Masz pytania napisz do nas:
formularz kontaktowy

Zamówienie, serwis i porady
Telefon:
660 200 016, 94 342 32 72
(Od poniedziałku do piątku w godz. 8–16)
Kontakt e-mail:
info@mawa-polska.pl

Czy masz pytania dotyczące naszych produktów lub potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta chętnie pomoże i odpowie na twoje pytania, abyś mógł znaleźć odpowiedni produkt do swojej odzieży. Czekamy na Twój telefon.

Wysyłka DHL

Numer konta:

80 1020 2791 0000 7102 0207 5489

MAWA to przede wszystkim

- Zaangażowanie w zrównoważony rozwój

- Niezawodna niemiecka jakość

- Doskonała funkcjonalność dzięki haczykom, klipsom i podkładkom naramiennym

- Wieszaki do wszystkich rodzajów odzieży

- Funkcjonalny design dla indywidualnego stylu życia

- Odpowiednie rozmiary odzieży damskiej i męskiej

Kontakt
MAWA to przede wszystkim