Made in Germany

Nasze cele:

Jakość do ostatniego szczegółu
Przemyślane innowacje i produkty wysokiej jakości
Zgodność z normami społecznymi i środowiskowymi

Dlatego rozwijamy się i produkujemy w Niemczech i jesteśmy dumni z „Made in Germany”.

– a dokładniej w Pfaffenhofen, na północ od Monachium. Niemiecki inżynier Martin Wagner założył fabrykę wyrobów metalowych MAWA w 1948 r. Jednym z pierwszych jego patentów był napinacz, który szybko przejął szafy gospodyń domowych i drążki na ubrania w butikach z modą. MAWA opiera się na tej tradycji ciągłego doskonalenia i innowacji od ponad 60 lat. Nasza własna produkcja pozwala dostosować wieszaki do nowych mód i trendów. Jeśli ramiona stają się szersze, szafy stają pełniejsze lub tkaniny lżejsze – MAWA reaguje na aktualny rozwój i własnymi maszynami nadaje wieszakom idealny kształt.

Kolejnym kamieniem milowym w rozwoju wieszaków jest powłoka antypoślizgowa. Zapobiega ślizganiu się, marszczeniom i zsuwaniu odzieży.

Jakość i dbałość o szczegóły, to składa się na ​​Made in Germany. Dla Ciebie oznacza to wyrafinowane i trwałe produkty. Kupując wieszak na ubrania MAWA pomagasz również chronić środowisko.

Ponadto MAWA zorganizowała cały proces produkcji tak, aby był jak najbardziej przyjazny dla środowiska. Produkcja jest energooszczędna, odpady są poddawane recyklingowi, a my dbamy o Twoje zdrowie za pomocą używanych materiałów. Dlatego nasze wieszaki oznaczamy znakiem ECO Friendly.

Koncentrujemy się na kliencie i jego potrzebach. Nasi klienci na całym świecie to doceniają: MAWA dostarcza produkty do ponad 74 krajów.

Kontakt

Masz pytania napisz do nas:
formularz kontaktowy

Zamówienie, serwis i porady
Telefon:
660 200 016, 94 342 32 72
(Od poniedziałku do piątku w godz. 8–16)
Kontakt e-mail:
info@mawa-polska.pl

Czy masz pytania dotyczące naszych produktów lub potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta chętnie pomoże i odpowie na twoje pytania, abyś mógł znaleźć odpowiedni produkt do swojej odzieży. Czekamy na Twój telefon.

Wysyłka DHL

Numer konta:

80 1020 2791 0000 7102 0207 5489

MAWA to przede wszystkim

- Zaangażowanie w zrównoważony rozwój

- Niezawodna niemiecka jakość

- Doskonała funkcjonalność dzięki haczykom, klipsom i podkładkom naramiennym

- Wieszaki do wszystkich rodzajów odzieży

- Funkcjonalny design dla indywidualnego stylu życia

- Odpowiednie rozmiary odzieży damskiej i męskiej

Kontakt
MAWA to przede wszystkim